ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه


فنگ شویی هنر باستانی چین می باشد و ترجمه­ی لغوی آن باد و آب است با این مفهوم که هر چیزی در اطراف ما از انرژی فعال برخوردار است حتی اشیا بی­جان مثل میز و صندلی و ساختمان اداری دارای انرژی سیال هستند.

فنگ شویی یک هنر شهودی است و منعکس کننده­ی این آگهی فزاینده که همه چیز در جهان از درون با هم مرتبط است و اگر فنگ شویی به درستی در چیدمان منزل صورت گیرد می تواند انرژی ها را هماهنگ کند و به برقراری تعادل در سیلان انرژی و محیط کمک کرده و امکان خلق خانه هایی با حداکثر انرژی، سلامتی و هماهنگی را در اختیارمان قرار دهد.

فنگ شویی دانش استفاده از قوانین طبیعت در کنار ویژگیهای روحی، روانی، جسمانی، علایق و احساسات و اهداف افراد در راستای ایجاد موفقیت، تعادل و آرامش و هارمونی است.

اساس فنگ شویی بر این استوار است که انسان همانگونه که بر محیط تاثیر میگذارد به همان میزان نیز از محیط تاثیر می­گیرد که می تواند مثبت یا منفی باشد به عنوان نمونه با ورود به برخی از فضاها حسی خوشایند نصیبمان می شود و در برخی دیگر از فضاها حس خوبی نداریم و دوست داریم هر چه سریعتر از آن محیط خارج شویم این حس در فنگ شویی به عنوان  فنگ شویی مناسب در یک فضا در مقابل فنگ شویی نامناسب در فضایی دیگر تعبیر شده است .

فنگ شویی با توجه به ویژگیهای فردی، جهات جغرافیایی یک فضا و تغییر فصول و استفاده از انرژی طبیعت، ارتباطی بین زندگی ماشینی و طبیعت هوشمند برقرار می کند که نتیجه آن به افزایش رشد، سلامت جسمی و روانی، آرامش و موفقیت در فضاهای زندگی و کار منجر می گردد.

ساختمانهای مهمی نظیر برج العرب – دبی، اپرای سیدنی – استرالیا، فرودگاه توکیو- ژاپن و صد ها ساختمان دیگر با اصول فنگ شویی طراحی و اجرا شده اند که با مواجه شدن هریک از این ساختمانها حس بسیار خوب ناشی از طراحی زیبا و کاربردی و . . . نصیبمان می شود.


مجله بازسازی منزل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حفاظت موتور-حفاظت ترانس-حفاظت ژنراتور-تابلو برق اس ام اس من آسان بخر my lovely یادداشت های طلبگی روزهای زندگی من ديگ بخار، قيمت بويلر، قيمت سختي گير Cynthia دانستنیهای درباره خانه Jan